Kontenery narzędziowe

Zdobyte w ostatnich latach bardzo duże doświadczenie pozwala firmie BM Automotive na dostarczanie profesjonalnych zabudów pojazdów specjalnych, dostawczych i ciężarowych. Są one wytwarzane przy zastosowaniu bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi. Powoduje to, że mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.


Propozycja naszej firmy to między innymi kontenery narzędziowe. Znajdują one swoje zastosowanie na zabudowach pojazdów dostawczych wykorzystywanych w firmach budowlanych, remontowych i nie tylko. Ich znakomita wytrzymałość powoduje, że konstrukcje są odporne na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak silny wiatr, mróz oraz opady deszczu i śniegu. Kontenery narzędziowe są zamykane na klucz, co chroni ich zawartość przed kradzieżą.


Kontenery narzędziowe - postaw na sprawdzone rozwiązania


W ramach prowadzonych działań oferujemy kontenery narzędziowe, które są dostępne w różnych wariantach i konfiguracjach. Dostarczamy akcesoria zarówno z tradycyjnymi drzwiami, jak również z bardzo funkcjonalną roletą, której używanie jest wygodne i komfortowe. Wnętrze kontenera może zostać opracowane zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem każdego odbiorcy. Kontener może posiadać pustą przestrzeń idealną do przewożenia sporej wielkości narzędzi, takich jak na przykład kosiarka czy młot pneumatyczny. Poza tym mogą być w nim zamontowane specjalne szuflady umożliwiające przechowywanie mniejszych akcesoriów, takich jak młotki, rękawiczki, wkrętaki czy inne niezbędne narzędzia. Tak skonfigurowany kontener to gwarancja porządku oraz bezpieczeństwa dla przewożonych narzędzi.


Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Każde zlecenie realizujemy z dbałością o nawet najmniejszy detal oraz z uwzględnieniem wszelkich uwag i sugestii otrzymanych od Klienta. Dzięki temu przeprowadzone realizacje są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Translate